• Головна
  • Спільнота розробників Google співпрацюватиме зі Львовом
14:41, 3 березня 2014 р.

Спільнота розробників Google співпрацюватиме зі Львовом

Львівський кластер ІТБП підписав Меморандум про співпрацю зі спільнотою розробників Google (GDG). Відтак Кластер ІТБП та спільнота засвідчили бажання спільними зусиллями розвивати ІТ індустрію Львові.

Сторони, в особі одного зі співзасновників спільноти та виконавчого директора Кластеру ІТ, домовились про ефективний обмін інформацією, інформаційну підтримку та допомогу в організації навчальних та просвітницьких заходів.

Згуртування спільнот, що працюють в сфері інформаційних технологій в межах Кластеру ІТБП свідчить про спільне бажання працювати у напрямку розвитку ІТ Львова.

Меморандум є відкритий для підписання іншими учасниками, які бажають розвивати сектор ІТ та підвищувати рівень визнання цієї галузі Львова в державі та за її межами.

«Згуртування спільнот, що працюють в сфері інформаційних технологій в межах Кластеру ІТБП свідчить про спільне бажання працювати у напрямку розвитку ІТ Львова. Спільнота GDG, долучаючись до Кластеру, також долучається і до ініціатив Кластеру. В жовтні ми спільно робимо найбільшу ІТ конференцію в Західній Україні – Львів ІТ Арена», – коментує Степан Веселовський, виконавчий директор Кластеру, повідомляє прес-служба ЛМР.

Довідка 032.ua

Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг – це асоціація провідних компаній з галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#google
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...