• Головна
  • Стан ринку нерухомості Львова та регіону
Реклама
15:10, 17 лютого 2014 р.

Стан ринку нерухомості Львова та регіону

Реклама

Слід відмітити, що на сьогоднішній день ринок нерухомості Львівського регіону переживає свої не найкращі часи. На загальну ситуацію вплинула криза 2008 року. Проте це мало і свої певні переваги – після різкого зниження цін в цей період їх рівень залишається незмінним і по сьогодні. Однак, як показує статистична інформація, зібрана спеціалістами порталу Krysha.ua, активність жителів регіону не така велика, якою могла б бути, зважаючи на те, що купівля нерухомості у будь-якій частині області є відмінним капіталовкладенням.

Можливо, найбільш вагомою причиною зниження купівельної активності жителів та гостей регіону є різка нестача коштів. Справа в тому, що рівень статку більшості жителів регіону лише несуттєво перевищує мінімальний, а популярна сьогодні послуга житлового кредитування викликає недовіру.

Пропозиції ринку нерухомості Львівського регіону

Останні актуальні відомості з ринку нерухомості у Львівському регіоні лише підтверджують усе сказане вище. Найбільша проблема області у фактичній відсутності нових об’єктів будівництва, через що кількість пропозицій на первинному ринку нерухомості прагне до мінімуму. Зведення кожної нової будівлі в регіоні стає справжньою подією, освітлюваною в місцевих газетах та на телебаченні.

Ситуація в пропозиціями із вторинного ринку трохи краща, але теж не на вищому рівні. Аналізуючи цінову політику, варто зазначити, що ціна нерухомості майже у всіх районах регіону відрізняється несуттєво. Така ситуація може пояснюватися декількома причинами. По-перше, на ціноутворення сильно впливають специфічні ринкові фактори. По-друге, серйозний вплив в даній ситуації має безпосередня відсутність об’єктів продажу.

Основні проблеми Львівського ринку нерухомості

Невелика кількість виставленого на продаж житла спровокувала закриття більшості агентств з нерухомості, через це проблема оформлення угод з купівлі-продажу для більшості населення стала ще гострішою.

Інформація з порталу Krysha.ua демонструє, що ситуація на ринку комерційної нерухомості регіону також не на підйомі. Рівень цін в цій категорії є найвищим саме в Львівському регіоні. Але цей фактор не заважає більшості місцевих підприємців орендувати офісні приміщення в різних районах регіону.

Всі існуючі пропозиції представлені на сторінках порталу Krysh.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...