11:28, 29 січня 2014 р.
В Інтернеті з’явилась маса вакансій на посади міліціонерів та спецпризначенців
МВС, Мін'юст та МНС України в терміновому порядку поповнюють свої ряди. Нових співробітників активно «вербують в інтернеті в тому числі і на сайтах оголошень. Так, тільки за останній тиждень в Інтернеті було розміщено десятки пропозицій стати міліціонером, пожежником, поповнити ряди спецпідрозділів і навіть стати бійцем штурмового взводу пенітенціарної служби.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі Slando.
Милиционер
Найвищі зарплати пропонують міліціонерам полку спеціального призначення. Їх служба оцінюється в 3200-3500 гривень на місяць. Крім того, співробітникам міліції гарантують поселення в гуртожиток, безкоштовний проїзд у громадському транспорті, безкоштовну освіту, а також лікування йому і членам сім'ї.
Рядові міліціонери можуть розраховувати на зарплатню 2000-2500 гривень і пільги. Міліціонер, що працює в охороні метрополітену, буде отримувати від 2500 грн. А співробітники спецпідрозділу «Грифон» отримують від 2100 до 3000 гривень.
Найнижчі зарплати (1500-1800 гривень) пропонують службовцям у виправних колоніях, а також пожежникам, оклади яких від 2000 гривень.
На Slando також закликають вступати в Збройні Сили України. Обіцяють платити від 2100 гривень, а з червня 2014 – від 3500 грн. А військова служба в державній охороні оплачується від 3200 гривень.
При цьому практично всі подібні оголошення надходять з Києва, а також центральних і східних областей України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
16:06
Вчора
Оголошення
20:43, 6 січня
16
15:23, 13 січня
43
12:09, 9 січня
82
live comments feed...
Коментарі