• Головна
  • На Львівщині чиновник вимагав величезний хабар - 500 тисяч гривень
11:17, 26 січня 2014 р.

На Львівщині чиновник вимагав величезний хабар - 500 тисяч гривень

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю обласної міліції під процесуальним наглядом та спільно з прокуратурою області 23 січня, викрили голову сільської ради одного з районів області.

Про це 032.ua повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Свої незаконні послуги за сприяння в передачі у власність трьох земельних ділянок площею 5 гектарів поблизу міжнародної траси посадовець оцінив у 500 тисяч гривень (у доларовому еквіваленті).

На банківський рахунок 53-річного держслужбовця надійшла перша частина суми в розмірі 120 тисяч гривень, однак скористатись цими коштами він так і не встиг.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція цієї статті передбачає позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 Наразі оперативники встановлюють інші факти одержання таким чином неправомірних вигод за сприяння у виділенні земельних ділянок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...