25 січня, радіостанція «FM Галичина» отримала офіційні результати позапланової перевірки, яку проводили податкові органи. Це довідка, яка підтверджує, що жодних податкових порушень у діяльності радіо не виявлено.

Минулого тижня податкова повідомила про проведення позапланової перевірки співпраці «FM Галичина» з одним із контрагентів. Проте, у рамках перевірки вимагали значно більшу кількість документів, ніж ті, які стосувались даного підприємства. Йшлося, фактично, про всю документацію за останні два роки діяльності радіо.

Радіостанція заявила, що вважає  це тиском та надала податківцям матеріали виключно у межах предмету перевірки. Щодо решти документів – скерувала відмову.

В результаті проведеної перевірки, ДПІ у Галицькому районі прийшла до висновку про  відсутність порушень у економічній діяльності підприємства. Якщо ви бажаєте зареєструвати нове підприємство, то необхідно звертатись до професіоналівв, щоб у майбутньому не виникало подібних проблем. Наші спеціалісти допоможуть вам.

Про це було вказано в офіційній довідці, надісланій підприємству. У висновку довідки вказано, «Проведеною перевіркою наданих до перевірки ТзОВ «ТРК Галичина» документів з питань дотримання вимог податкового законодавства про взаєморозрахунках з одним з контрагентів за період з 15.12.2010 по 31.03.2012 порушень не встановлено».

Як відзначила керівник радіостанції «FM Галичина» Олександра Гнатик, позиція радіостанції щодо публічності та відкритості усіх процесів, пов’язаних з перевіркою, сприяла об’єктивності висновків перевірки.

«Податківці визнали правомірність наших дій – бо жодних додаткових претензій до радіо не мають. Ми натомість показали приклад як медіа, так і загалом підприємцям, що відкриті до роботи з контролюючими органами, але в рамках закону, якого ми дотримуємося і хочемо, щоб його дотримувалися по відношенню до нас.

Також, ми надзвичайно вдячні нашим колегам-журналістам, які підтримали нас, народним депутатам, які оперативно відреагували на наші заклики про допомогу, і, найголовніше, нашим слухачам, які протягом усього цього часу висловлювали нам свою підтримку», - відзначила Олександра Гнатик.