11:09, 9 січня 2014 р.
На Львівщині перекинувся автомобіль. Двоє людей у реанімації
Учора, 8 січня близько 8.00 між селами Крупське та Березина Миколаївського району на автодорозі Миколаїв-Жидачів-Калуш водій легкового автомобіля «VolkswagenPassat» не справився з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, з’їхав в кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП травмовано три особи.
Потерпілих було доставлено до Новороздільської міської лікарні, а саме:
- водій автомобіля «Volkswagen Passat», 1992 року народження, житель м. Новий Розділ, , госпіталізований до реанімаційного відділення. Після надання допомоги відправлено для подальшого лікування до реанімаційного відділення Львівської комунальної міської клінічної ЛШМД, стан на 6.00 9 січня – важкий;
- пасажир автомобіля «Volkswagen Passat», 1986 року народження, житель м. Новий Розділ, госпіталізований до травматологічного відділення, стан на 6.00 9 січня – середньої важкості;
- пасажир автомобіля «Volkswagen Passat», 1986 року народження, житель м. Новий Розділ, з діагнозом закрита черепно-мозкова травма. Після отримання допомоги від госпіталізації відмовився.
За інформацією департаменту цивільного захисту населення ЛОДА, попередні причини події – порушення водієм автомобіля безпечної швидкості руху, виїзд на зустрічну смугу руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:46, 24 січня
10:40, 16 січня
21
11:29, 16 січня
86
20:00, 16 січня
73
live comments feed...
Коментарі