Депутат Львівської міської ради Ростислав Будинський звернувся із запитом на ім’я віце-прем’єр-міністра України Бориса Колеснікова щодо скасування популярних серед пасажирів залізничних поїздів, зокрема, № 91/92 Київ-Львів, № 343/344 Київ-Харків, № 119/120 Донецьк-Київ. Із відповідним звернення він виступив сьогодні на сесії Львівської міськради.

За його словами, у результаті реформування графіку руху залізничного транспорту з 27 травня Укрзалізниця скасувала 25% нічних поїздів. Натомість людям пропонують швидкісні денні поїзди, на порядок дорожчі і абсолютно не зручні в сенсі графіку руху. Якщо нічним поїздом пасажири прибували до Києва, Львова, Харкова, Донецька вранці і від’їздили ввечері, таким чином маючи змогу вирішити всі справи протягом дня, то з 27 травня доїхати до потрібного міста вдасться лише опівдні або ж ввечері (наприклад, прийнято попереднє рішення, що за маршрутом Київ-Львів ходитимуть три пари поїздів. З Києва вони будуть відправлятися о 6.36, 13.21 і 18.20, а зі Львова - о 7.26, 12.19 і 18.56). Тому багатьом доведеться залишатися на ніч, а це знову додаткові витрати. 

Одним з найдешевших готелів Києва є готелі "Рандеву". Якщо ві бажаєте дізнатися думку людей про ці готелі, то варто прочитати відгуки.

«Варто зазначити, що скасовують не якісь непопулярні збиткові поїзди, а якраз ті, що користувалися найбільшою популярністю у пасажирів: № 91/92 Київ-Львів, № 343/344 Київ-Харків, № 119/120 Донецьк-Київ. Скасовано всі потяги з Харкова у Західну Україну. Крім того буде скасовано низку поїздів місцевого сполучення у зв`язку з їх збитковістю. Але чомусь ніхто не зважає, що це у більшості випадків єдиний засіб сполучення для малих міст і селищ», - зазначив Ростислав Будинський.

Ростислав Будинський звернувся до Бориса Колеснікова з вимогою втрутитися і виправити ситуацію - залишити пасажирам альтернативу для пересування залізничним транспортом, оскільки нові швидкісні поїзди далеко не всім по кишені; відновити у новому графіку руху залізничного транспорту найбільш популярні нічні поїзди; не скасовувати непопулярні поїзди місцевого сполучення, оскільки це спричинить ізоляцію невеликих міст і селищ.