ЛМКП «Львівтеплоенерго» хвалиться своїми успіхами за рік

Впродовж 2013 року ремонтним бригадам ЛМКП «Львівтеплоенерго» вдалося виконати ряд масштабних робіт, які покращують якість теплопостачання. Зокрема, цього року вдалося заміни більше 15 км трубопроводів теплових мереж (за 11 місяців 2013 року), завершити капітальний ремонт парового котла №8 на ТЕЦ-1 та добудувати і ввести в експлуатацію ІІ-й тепловивів від ТЕЦ-1, будівництво якого зупинилося ще в 1993 році.

Згідно зі схваленою НКРЕ Інвестиційною програмою для ТЕЦ-1 на 2013-ий рік, було передбачено 14,3 млн. грн.

На тепловій схемі ТЕЦ-1 відповідно до Інвестиційної програми було проведено реконструкцію та модернізацію парогенератора ст. №8; на електричній схемі ТЕЦ-1 замінено застарілі масляні вимикачі на сучасні елегазові на всіх приєднаних ВРУ-110 кВ; замінено трансформатори струму на всіх приєднаннях ВРУ-110 кВ; замінено трансформатори напруги І та ІІ системи шин ВРУ-110 кВ; замінено розрядники ІІ системи шин приєднаних трансформаторів ЗТ 110 кВ на ОПНи; змонтовані вторинні кола для влаштування комерційного обліку на приєднаннях ВРУ-110 кВ і кола для впровадження в роботу обладнання реєстрації аварійних режимів; виконано заміну трансформаторів напруги на ІІІ і IV секціях ГРУ-6,3 кВ та заміна трансформаторів струму на приєднаннях міських фідерів 6,3 кВ.

Введені в роботу сучасні панелі захистів ПЛ-110 кВ «Л-2А», «Л-2Б», «Південна-А» і «Південна-Б», які виконані на базі мікропроцесорів REL-650 і сучасних електромеханічних реле. Також введений в роботу турбогенератор №7.

Проведені роботи значно підвищують надійність роботи електричної частини ТЕЦ-1, покращують облік виробленої електроенергії та підвищують генеруючи можливості ТЕЦ-1.

Одними з наймасштабніших робіт як по важливості, так і по об’єму було завершення будівництва і введення в експлуатацію ІІ тепловиводу від ТЕЦ-1.

ІІ тепловивід залишився недобудованим. Його будівництво розпочалося у 80-х роках. На той час в цьому напрямку під землею була прокладена одна теплотраса і дві паротраси. Через високі параметри пари, ускладнювалась можливість доступу до теплотраси в разі виникнення аварійних ситуацій. Тоді й виникла необхідність винести цю теплотрасу на естакаду (прокласти над землею). Перший проект тепловиводу був розроблений в Росії. Потім його корегували, оскільки були виявлені неточності. Першими, хто розпочав будівництво будівельної частини тепловиводу, були поляки. Потім роботу продовжила львівська фірма, яка майже завершила будівельну частину. Після цього роботи зупинилися. В 90-х роках поклали перші труби. Було прокладено 312 м діаметром 820 мм і 902 м діаметром 720 мм. З 1993 року роботи зупинилися.

Відповідно до проекту, необхідно було завершити монтаж теплової мережі до камери ТК-1006 і ТК-713 та виконати реконструкцію ТК-1006.

Всього необхідно було прокласти близько 350 м трубопроводу діаметром 720 мм, 40 м труби діаметром 1020 мм. Також необхідно було провести реконструкцію теплової камери.

Завершення будівництва і введення в роботу ІІ тепловиводу ТЕЦ-1 дозволить значно збільшити надійність роботи магістральних теплових мереж. Зокрема розвантажити ІІІ тепловивід та в разі аварійної ситуації переключити подачу теплоносія з ІІІ тепловиводу на ІІ тепловивід. Також дозволить збільшити потужності ТЕЦ-1 та збільшити виробіток електроенергії.

Також виконано заміну більше 15км  трубопроводів теплових мереж (за 11 місяців 2013 року), з яких близько 80% замінено на попередньо ізольовані труби. За бюджетні кошти поміняно тепломережу по вул. Татарбунарська,15.

Відремонтовано теплову ізоляцію на трубопроводах. Виконано ремонт перекриття зокрема будівлі ТЕЦ-1, де розміщені котли ВК ст. №3 і ВК ст. №4.

За бюджетні кошти виконано реконструкцію котельні на вул.Лемика,30.

За ремонтний період було витрачено більше 30 млн. грн. власних коштів підприємства, які підприємство отримує впродовж року завдяки двоставковому тарифу.

Нагадаємо, на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» знаходиться ТЕЦ-1, ТЦ «Північна», ТЦ «Південна», 111 котелень, 131 ЦТП, 72 ІТП та 427,820 км (у двотрубному обчисленні) теплових мереж.

Опалення подається до 60 дитячих установ, 77 шкіл, 50 медичних закладів та до 1626 житлових будинків і до 1123 будинків гарячу воду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі