• Головна
  • Мер Львова зустрівся з громадою міста..... на стадіоні «Арена Львів»
09:50, 27 грудня 2013 р.

Мер Львова зустрівся з громадою міста..... на стадіоні «Арена Львів»

Учора, міський голова Львова Андрій Садовий підсумував рік, що минає. Велика зустріч з громадою міста відбулась на стадіоні «Арена Львів». Як розповів мер під час виступу, місто протягом року зробило великий поступ у гуманітарній сфері. Не менші плани і на 2014 рік.

«Цього року більше, ніж у 60 школах і садочках ми проводили ремонтні роботи. Десь була повністю реконструкція вікон, десь міняли дах, систему опалення, ставили нову котельню. Це та планова робота, яка ведеться впродовж останніх 7 років. Ми будемо цю роботу максимально продовжувати. Важливо, щоб діти мали комфорт у школах. Це не можливо було б зробити, якби не підтримка батьків. У нас сьогодні є дуже якісне партнерство – батьки, міські кошти, є хороша синергія.

Ми відкрили 17 додаткових груп в садочках. Наші плани на 2014-15 роки – завершити реконструкцію всіх садочків, які ми вивільняємо від орендарів, щоб таке поняття, як «черга», перестало існувати. Дитина повинна мати гарантоване місце в садочку. Важливо також, щоб дитина потім мала хорошу освіту.

Цього року ми презентували в одній зі шкіл надсучасне комп’ютерне обладнання – інтерактивні дошки, комп’ютерні класи. Ми плануємо наступного року 30 шкіл обладнати такими технологіями. Паралельно готуємо вчителів, які б вміли на ньому працювати. Треба, щоб за 2015-16 роки всі школи міста Львова були надсучасними. Є сенс, бо львівські діти мають найвищі результати ЗНО і наші школи входять в ТОП-50 шкіл України. Це дуже великий плюс. Тому в ті школи ми будемо давати більше уваги, більше ресурсу. Нам важливі мудрі діти. Якщо є мудрі діти, є гарантія розвитку нашого міста», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер відзначив позитивну роботу в медичній галузі.

«Важливо також, щоб діти народжувались у Львові. Для мене була дуже велика приємність на цьому тижні відвідувати наш пологовий будинок на вул Мечнікова. В цьому пологовому будинку найбільше за історію його існування дітей народилось у 1984 році – це понад 5 тис. Цього року цей рекорд буде побито. Умови там фантастичні. Ми у цей пологовий будинок вклали більше 9 млн грн за останні роки. Там ще не багато залишилось зробити – харчоблок, котельню, але самі приміщення у хорошому стані.

Якщо говорити про медицину, ми повинні інвестувати кошти і в хороших спеціалістів, і в хороше обладнання. В нас є Дитяча лікарня на вул Пилипа Орлика. В цій лікарні багато зроблено, але нового рентгенапарату не було. Цього року ми зуміли такий рентгенапарат придбати, він вже стоїть в лікарні. Це означає, що діти будуть мати якісну допомогу.

В Україні йде реформа медицини. Тому ми повинні пропонувати альтернативи. Багато хто вже знає про Центр святої Параскеви. Я тішусь, що вони дійшли до можливості інвестувати більше 12 млн доларів у будівництво нової, надсучасної лікарні. Будівництво розпочнеться наступного року. Перша черга – близько 60 місць. Це будуть найпрофесійніші лікарі з України і зі світу. Потрібен взірець, як має бути організований процес. Я би хотів, щоб маючи такі добрі приклади, ми на них орієнтувались», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, зустрічі міського голови з громадою міста наприкінці року вже стали традиційними та відбуваються щороку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...