• Головна
  • Учасники Революції Гідности створили Народне об’єднання «Майдан» (ВІДЕО)
23:24, 22 грудня 2013 р.

Учасники Революції Гідности створили Народне об’єднання «Майдан» (ВІДЕО)

22 грудня 2013 року зі сцени Майдану Незалежности було оголошено про створення Народного об’єднання «Майдан». До колегіального органу можуть вступати політичні партії, громадські організації та українські громадяни. Співголовами Ради «Майдану», які очолили об’єднання, стали Олег Тягнибок, Сергій Квіт, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Руслана Лижичко, Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк. Про це йдеться в Резолюції Народного віча.

Подаємо текст резолюції повністю: «Протягом останнього місяця мільйони людей з усієї України взяли у мирному повстанні проти режиму Януковича, у боротьбі за свої права та свободи, за гідне європейське майбутнє для своїх дітей та для всієї України.

Обираючи винятково мирні та ненасильницькі методи боротьби, ми були свідомі того, що дуже важко отримати швидкий результат у протистоянні з озброєним до зубів кримінально-бандитським режимом. Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голос мільйонів.

Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. Це – наш мобілізаційний пункт, звідки розпочався всенародний похід за очищення України від режиму кримінальних окупантів. Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу.

Сьогодні влада в державі протистоїть українському народові, тому вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили:

1.                  Заснувати Народне об’єднання «Майдан», до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та українські громадяни.

2.                  Обрати Раду «Майдану» руна чолі із співголовами: Сергієм Квітом, Віталієм Кличком, Русланою Лижичко, Юрієм Луценком, Юлією Тимошенко, Олегом Тягнибоком та Арсенієм Яценюком.

3.                  Затвердити наступний персональний склад Ради «Майдану»: Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

4. Доручити Раді «Майдану» розгорнути широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях Украї

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...