• Головна
  • Наступного року «Шевченківський гай» продовжить співпрацю з ЮНЕСКО та Норвезьким урядом
11:07, 20 грудня 2013 р.

Наступного року «Шевченківський гай» продовжить співпрацю з ЮНЕСКО та Норвезьким урядом

Наступного року Музей народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) продовжуватиме реалізацію проектів за грантами ЮНЕСКО та Норвезького уряду. Грантодавці підтвердили свої наміри про подальшу співпрацю. Також Музей планує залучити партнерів з Білорусії, привести ще один об’єкт. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Міжнародні партнери, з якими ми реалізовуємо проекти по грантах ЮНЕСКО та Норвезького міністерства закордонних справ, висловили задоволення новим керівництвом та успіхами роботи Музею за останні три місяці. Обоє донорів отримали звітні документи і готові продовжувати співпрацю з Музеєм надалі, розширюючи програму, шляхом залучення партнерів із Білорусії», - повідомив заступник директора з розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) Євген Червоний.

За останній період роботи Музею вдалося придбати один експонат і перевезти його до Музею – хату із села Рівня.

«Нам також вдалось повернути борги 2012 року перед норвезькими донорами і завершити реконструкцію та накриття хати із с. Пилипець. Також у жовтні 2013 року було проведено міжнародну конференцію за участю норвезьких колег, де учасники обмінялись досвідом роботи в музеях-скансенах», - додав Євген Червоний.

Відтак, на наступний рік Музей народної архітектури та побуту у Львові планує перевезення ще одного об’єкту. Також буде продовжена співпраця з польськими колегами, реалізація грантових зобов’язань перед ЮНЕСКО та норвезьким донором, розробка та запровадження стратегічного плану розвитку Музею, а найголовніше - покращення якості послуг для відвідувачів.

Також адміністрація Шевченківського гаю запрошує всіх охочих на Різдво з пампухами. На різдвяні свята в Музеї відбудеться фестиваль «Різдво в гаю» та фестиваль «Спалах різдвяної звізди».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...