Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО)

На Євромайдані створено Стіну плачу та боротьби, передає УНН.

Вона являє собою огорожу з сотень дерев'яних брусків. На кожному з них написано назву міста України, з якого прибули активісти до столиці. Бажаючих підписати брусок на Євромайдани багато.
Минулої ночі частину підписаних брусків довелося спалити з метою обігріву табору протестувальників, втім, огорожа швидко відновлюється. Стіна плачу і боротьби приваблює туристів і протестуючих, тому бажаючих підписати брусок на Євромайдані дуже багато.

Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-1 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-2 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-3 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-4 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-5 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-6 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-7 Львів’яни з Топольної та Сихова залишають про себе згадку на Стіні плачу та боротьби, яку відкрили на Євромайдані (ФОТО), фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі