Інвестиції на Форексі працюють навіть у свята!

Будь-які свята, особливо такі довготривалі, як новорічні, це і добре і погано одночасно. Чому добре, - пояснювати не треба. А ось погано, тому що багатьох наших співвітчизників відправляють у відпустки, і нерідко – за свій рахунок. Отже, зарплатня після такої відпустки буде з «гуль кін ніс». Та, власне, такі тривалі канікули негативно впливають не тільки на бюджет середньостатистичних громадян, але й на доходи тих, хто має власний бізнес. Адже, доведено, що веселі зимові свята часто пов»язані із затишшям багатьох галузей діяльності, через що прибуток у цих сферах в зимові місяці залишає бажати кращого.

Хоча, останнім часом дедалі більше наших співвітчизників дізнаються про заробіток, який не залежить ані від свят, ані від політичних та економічних рішень як у своїй країні, так і у світі. Цей заробіток називають пасивним, оскільки для отримання доходу робити нічого не треба. А якщо бути зовсім точним, то докласти треба рівно стільки зусиль, скільки докладає звичайний владник банку. Тобто – необхідно відкрити рахунок (у брокерській компанії, такої як Форекс-Тренд), поповнити його мінімум на 100$, інвестувати кошти у будь-який з інструментів Форекс та регулярно знімати прибуток.

Головні переваги такого пасивного заробітку в наступному:

  • Швидке та багаторазове збільшення початкової суми вкладу (від 100% річних та більше)

  • Можливість регулярного виводу прибутку (щотижня, після кожного торгового періоду)

  • Ефективні механізми захисту інвестицій (ПАММ 2.0 з розподіленням ризиків поміж управляючим та інвесторами, Індекси ПАММ-рахунків з максимальним прибутком за нульових ризиків, страхування інвестицій від компанії «Форекс Тренд» тощо)

  • Незалежність Форекс-інвестування від об»єктивних факторів (економіка, політика, погода тощо).

Заробляти на Форексі, ставши інвестором, може будь-хто. Професійної освіти для цього не треба, оскільки всі турботи по зароблянню коштів беруть на себе досвідчені трейдери. Інвестор приєднує свій рахунок до ПАММ-рахунків таких трейдерів і «забуває» про всі клопоти.

Трейдери, тобто управляючі, торгують своїми та інвесторськими грішми на валютному ринку, забезпечуючи прибуток і собі і численним інвесторам, які довіряють їм свої кошти в управління.

Інвестування в ПАММ-рахунки – це більше, ніж зручно! Це вигідно та ефективно! В той час, коли ви ведете свій звичний спосіб життя, їдете у відпустку на морське узбережжя чи відпочиваєте на новорічних канікулах, ваші гроші продовжують працювати, забезпечуючи стабільне джерело доходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі