• Головна
  • На Євромайданi син Героя України В'ячеслава Чорновола попросив пробачення за спiвпрацю з Януковичем
14:14, 16 грудня 2013 р.

На Євромайданi син Героя України В'ячеслава Чорновола попросив пробачення за спiвпрацю з Януковичем

Тарас Чорновiл, що ранiше входив до першої п'ятiрки Партiї регiонiв на парламентських виборах, публiчно покаявся за те, що пiдтримував Вiктора Януковича та його полiтичну силу. Свою спiвпрацю з регiоналами вiн назвав ганьбою.Про це написали у групі Львівські Новини - Ви знатимете все! #Євромайдан

Чорновiл, який покинув лави Партiї регiонiв 2008 року, нинi закликав українцiв приєднуватися до Євромайдану. До слова, як вiн сам зiзнався, виступ з головної сцени для нього став спонтанним.

"У нiч на середу не спалося. Увiмкнув телевiзор, побачив, що коїться, й одразу — на Майдан, — розповiв Тарас Чорновiл. — За допомогою старого депутатського посвiдчення обiйшов лiнiї "Беркута", а коли опинився бiля сцени, то попросився до виступу. Мене впiзнали i пропустили. Тож я сказав те, що мав сказати. Не визнавати свою помилку i далi жити в ганьбi — це вже злочин".

Як додав Чорновiл, своєю заявою вiн намагався насамперед достукатися до тих, хто iще робить спроби вiрити Януковичу.

"Звичайно, я не лiкар, проте, спостерiгаючи за Януковичем ще з тих часiв, коли добре був з ним знайомий, бачу в ньому колосальну деградацiю, — зазначив Тарас Чорновiл. — У ньому просто неймовiрнi змiни, якi, як на мене, пiдпадають пiд дiагноз — латентна уповiльнена форма шизофренiї. Вiдтак, якщо на мiтингу є лiкарi, хай зроблять свiй експертний висновок. Можливо, тодi ми будемо краще знати, чого нам очiкувати в цiй країнi".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...