• Головна
  • В рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято» збирають дитячі побажання і гроші для нових ліжок
17:28, 12 грудня 2013 р.

В рамках благодійної акції «Подаруй дитині свято» збирають дитячі побажання і гроші для нових ліжок

 10 листопада волонтери акції зібрали  листи до Святого Миколая вихованців дитячого будинку «Добре серце» (с. Новий Милятин, Буський район),  дошкільного дитячого будинку №1 (м. Львів, вул. Таджицька 21) та дитячого будинку «Оранта» (м. Дрогобич).

Тільки за перші дні акції помічниками Святого Миколая стало близько 40ка осіб. На сьогодні усі листи з дитячими побажання розібрали жителі не тільки міста Львова, а й Києва, Чернівців, Дрогобича, Стрия, Добротвора, Городка тощо. Незважаючи на політичні перепитії в країні акція успішно триває та 103 вихованці дитячих будинків Львівщини отримають подарунки вчасно.

Окрім здійснення бажань з листів організаторами акції проводиться збір одягу, канцтоварів, книжок, іграшок, солодощів, фруктів тощо для дітей, тому якщо Ви не встигли взяти листа дитини Ви все одно можете стати помічником Святого Миколая, - повідомляють організатори.

Також для дитячого будинку «Добре серце» в с. Новий Милятин проводиться збір коштів для реконструкції дитячих спалень. Зараз у цих спальнях є по 8 дітей. Спальні досить великі, в кожній по три вікна, що дає змогу поділити її на 3 рівних частини. В кожній буде жити по 2-4 дитини. Це сприятиме, насамперед, вихованню відповідальності за свої речі, дитина буде мати відчуття чогось «свого», зменшить конфліктні ситуації серед дітей. А саме головне – створить атмосферу, наближену до сімейної. 

Для облаштування таких спалень необхідно оновити меблі в цих спальнях. Поставити по 2 двохповерхові ліжка в кожній з них. Зекономлена площа дозволить збільшити особистий простір кожної дитини. Також є потреба, щоб у кожній спальні стояла шафа-купе на 4 відділи,де діти могли тримати свої речі, одяг, взуття. Для створення зручностей для навчання добре б було розмістити тут два навчальні столи і 4 крісла в кожній із спалень.

Для початку є бажання реформувати одну із спалень і поділити її на три. Кожна із поділених спалень буде мати площу 16-17 кв.м. 
Надіємось ініціатива буде підтримана і наступні спальні також будуть перероблені найближчим часом, щоб діти максимально почували себе як вдома.

Ось безпосередньо рахунок Дитячого будинку! За даними коштами, які будуть надходити буде проводитись звітність. Тому якщо ви бажаєте матеріально допомогти цим діткам можете перерахувати кошти на цей рахунок!!!! 
Р\р 3542 0018 0058 82

ГУДКСУ у Львівській області

МФО 825014

Код 02144559

Відділ освіти, молоді та спорту Буської РДА (дитячий будинок)

У призначенні вказувати: спонсорська допомога для купівлі мебелі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...