Двоє учнів Львівщини – лауреати стипендій Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.11.2013 р. № 1612 учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з астрономії, географії та історії 2013 року призначено стипендії Президента України.

Зокрема, стипендії Президента України отримуватимуть двоє учнів Львівщини – Кузьмінська Софія-Марія Романівна, учениця 11 класу Дублянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Жовківської районної ради Львівської області, та Біланюк Марта Володимирівна, учениця 11 класу Львівської гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов Львівської міської ради.

Згідно з наказом, керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати, необхідно забезпечити виплату стипендій Президента України призерам міжнародних учнівських олімпіад з астрономії, географії та історії 2013 року з 1 листопада 2013 року до 1 листопада 2014 року. Виплата стипендій здійснюватиметься щомісячно за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у межах відповідних бюджетних призначень.

Окрім того, вживатимуться заходи щодо відзначення вчителів, які підготували призерів міжнародних учнівських олімпіад 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі