На Львівщині райвідділ міліції повстав проти кровопролиття у Києві

Кам’янка-Бузький районний відділ внутрішніх справ у Львівській області написав лист-звернення, в якому правоохоронці заявили, що вони проти того, щоб лилась кров невинних громадян і готові відстоювати права та інтереси тих, хто страждає від беззаконня тільки за те, що мирно висловлює свій вільний вибір.Під листом підписалося 55 правоохоронців.

Про це повідомив голова Кам'янка-Бузької районної партійної організації ВО”Батьківщина” Василь Радчук, - інформує пре-служба партії.

У листі-зверненні зазначається,: «Особи, які називають себе міліціонерами, в той же час вчиняють безчинства і беззаконня, зухвало знущаючись над нашими дітьми, братами, сестрами і батьками лише за те, що вони мирно висловлюють свою громадянську позицію».

«А тому ми сьогодні проти того, щоб проливалась кров невинних громадян нашої держави. та готові і відстоювати права та інтереси тих, хто страждає від беззаконня тільки за те, що мирно висловлює свій вільний вибір, за євроінтеграцію, оскільки це і наш вибір», – наголошують правоохоронці.

Ми сьогодні, які нижче підписалися, стаємо не за політиків, а за свій народ, і переконані в тому, що нас підтримують і інші свідомі правоохоронці області та держави. Міліція з народом!», – йдеться у листі-зверненні.

В.Радчук також повідомив, що мешканці району масово виїжджають на Київ. Зокрема, сьогодні виїхали три автобуси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі