• Головна
  • Львівська політехніка отримала устаткування для майстерні реставрації каменю
09:06, 19 листопада 2013 р.

Львівська політехніка отримала устаткування для майстерні реставрації каменю

Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ у рамках спільного з Львівською міською радою проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» надало НУ «Львівська політехніка» матеріально-технічне устаткування для майстерні реставрації каменю.

Нагадаємо, у вересні 2012 року між GIZ та «Львівською політехнікою» було укладено угоду про співпрацю у вдосконаленні майстерні реставрації каменю. Згідно з угодою, «Львівська політехніка» взяла на себе зобов’язання виділити та відремонтувати додаткові приміщення для майстерні на вул. Князя Романа, 1. GIZ, в свою чергу, пообіцяло забезпечити фінансування матеріально-технічного устаткування для майстерні, а також консультаційні послуги німецьких експертів з реставрації каменю та оновлення будівель. Сума закупівель становить 72 724 грн.

Як повідомляють у прес-службі ЛМР, для забезпечення фахової та обачної реставрації будівель та громадського простору Львова, проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» співпрацює з різними освітніми установами. НУ «Львівська політехніка» готує фахівців архітектури, зокрема на кафедрі реставрації та реконструкції архітектурних комплексів, які спеціалізуються на реставрації каменю. Між GIZ та працівниками інституту архітектури «Львівської політехніки» ведеться фахова співпраця та інтенсивний обмін досвідом. Розширення та модернізація майстерні реставрації каменю надасть можливість працювати з каменем великих розмірів та з об’ємними формувальними масами зняття форм. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...