
13:12, Сьогодні
Надійне джерело
У Львові відкрили вулицю Героїв УПА після ремонту для транспорту

У Львові відкрили для проїзду вул. Героїв УПА.
«Вулиця Героїв УПА цього тижня вже повністю проїзна. Після завершення робіт першої черги (ділянка від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського) в суботу там було відкрито проїзд», – написав Андрій Москаленко.
На ділянці від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського влаштували нове асфальтобетонне покриття та замінили бордюри. Протягом цього тижня вся вулиця буде проїзною. А вже з понеділка, 29 червня, на ремонт закриють наступну ділянку вул. Героїв УПА – від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького. Про це у мерії повідомлять додатково.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення