• Головна
  • На Золочівщині 57-річний чоловік загинув під час пожежі у власному будинку
15:15, Сьогодні
Надійне джерело

На Золочівщині 57-річний чоловік загинув під час пожежі у власному будинку

На Золочівщині 57-річний чоловік загинув під час пожежі у власному будинку

Пожежа сталася в одноповерховому житловому будинку.

Уранці 31 травня в селі Сновичі Золочівського району сталася пожежа в одноповерховому житловому будинку. Внаслідок займання загинув власник помешкання. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників о 05:44. Коли пожежні прибули на місце, вогонь повністю охопив прихожу будинку, існувала загроза поширення полум’я. Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання та зору.

Під час розвідки пожежі вогнеборці виявили тіло 57-річного власника будинку. Пожежу локалізували о 06:40 та повністю ліквідували о 06:50. Причини займання встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #загиблий #Золочівщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення