• Головна
  • Психотропи на 200 тисяч гривень: у Львові викрили наркозбувача
12:33, Сьогодні
Надійне джерело

Психотропи на 200 тисяч гривень: у Львові викрили наркозбувача

Психотропи на 200 тисяч гривень: у Львові викрили наркозбувача

У Львові поліцейські викрили та затримали 25-річного місцевого жителя, якого підозрюють у розповсюдженні психотропних речовин методом «закладок».

За даними правоохоронців, чоловік отримував оптові партії психотропних речовин PVP та MDMA, які надалі фасував і збував у роздріб, залишаючи так звані «закладки» у місті, повідомили у поліції Львівщини.

"Зловмисника затримали 15 квітня спецпризначенці поліції Львівщини під час патрулювання на вулиці Угорській. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2", - йдеться в повідомленні.

Під час затримання у фігуранта вилучили близько 200 «закладок» із речовиною, схожою на PVP, 50 згортків та 120 таблеток із психотропною речовиною MDMA, а також засоби зв’язку. За попередніми оцінками, вартість вилученого на «чорному» ринку становить близько 200 тисяч гривень. Усе вилучене направлено на експертне дослідження.

Поліція затримала чоловіка в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому готують повідомлення про підозру за ч.2 ст.307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів і психотропних речовин).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, також вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Процесуальне керівництво здійснює Франківська окружна прокуратура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розповсюдження_психотропів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення