• Головна
  • Львів накриє негода: очікуються пориви вітру та гроза
17:36, Сьогодні
Надійне джерело

Львів накриє негода: очікуються пориви вітру та гроза

Львів накриє негода: очікуються пориви вітру та гроза

У Львові до кінця доби 17 квітня прогнозують погіршення погодних умов.

За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у місті очікуються пориви північно-західного вітру швидкістю 15–20 м/с, а також гроза.

"У міській раді закликають мешканців бути обережними та враховувати погодні умови під час планування пересування містом", - йдеться в повідомленні.

В управлінні з питань цивільного захисту наголошують: під час сильного вітру варто уникати перебування поблизу великих дерев, ліній електропередач, антен, рекламних щитів та інших масивних конструкцій. Через негоду вони можуть бути пошкоджені й становити небезпеку для людей.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій мешканців просять звертатися на «Гарячу лінію» міста за номером 15-80.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода_львів #погода_у_львові #погода #погода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення