• Головна
  • Сайт «Львів соціальний» «переїхав»
08:35, 31 жовтня 2013 р.

Сайт «Львів соціальний» «переїхав»

Управління соціального захисту оновило і підвело до сучасних стандартів сайт «Львів соціальний», який тепер можна знайти за новою адресою: social.lviv.ua.

На сайті можна знайти інформацію про різні види соціальних допомог, пільг, субсидій, роботу відділів соціального захисту, підпорядкованих бюджетних установ, неурядових організацій, фото і відеогалерею.

Важливо наголосити, що послуга запису на прийом в режимі «он-лайн» є збереженою. Отож користувач, зайшовши на сайт, може заповнити спеціальну форму і записатись на прийом у відділ соціального захисту свого району на конкретну годину. Прийом мешканців по запису через інтернет провадиться по вівторках та четвергах, аби зберегти впорядкованість потоку заявників.

«Сайт соціального захисту міста відновив свою роботу. На ньому є повна інформація про усі види допомог, пільг та інших соціальних виплатах, які можна отримати, інформація про пакети документів, які потрібно надати для оформлення допомог. Також на сайті є контактна інформація відділів соціального захисту і, звичайно, як і раніше, на сайті є можливість записатись на прийом з допомогою електронної пошти та отримати відповіді на усі запитання. Є електронна заява, яку можна заповнити та роздрукувати і додати її до пакету документів для максимально швидкого оформлення субсидій»,- повідомила Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту ЛМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...