
11:21, 29 жовтня 2013 р.
У Львові «Лада» врізалась у будинок після зіткнення з «Пежо». Є постраждалі
У Львові через ДТП постраждали троє людей. Аварія трапилась 27 жовтня близько 22.15 години на перехресті вулиць Київської та Генерала Чупринки. Про це інформує прес-служба управління ДАІ у Львівській області.
За попередніми даними, 20-річний львів’янин, керуючи легковиком «Лада», здійснив проїзд на заборонений сигнал світлофора та зіштовхнувся із автомобілем «Пежо 406», за кермом якого був 63-річний мешканець Львова. Після зіткнення водій «Лади» в’їхав у будинок.
У результаті автопригоди постраждали водій автомобіля «Пежо» та 61-річна жінка-пасажир цього авто. Медики діагностували у них перелом.
Також травмувалась 20-річна львів’янка, яка була пасажиром «Лади». У дівчини – закрита черепно-мозкова травма та забійна гематома лоба. Після надання необхідної допомоги, постраждалу відпустили додому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
05:08, 21 грудня
12:25, 23 грудня
18:07, 29 грудня
55
13:49, 18 грудня
52
