До Львова з'їхалося 600 спеціалістів- дерматовенерологів

Понад 600 головних спеціалістів-дерматовенерологів обласних та міських Управлінь охорони здоров’я, завідувачів профільних кафедр медичних ВНЗ України, взяли участь у Львівській науково-практичній конференції «Мультидисциплінарний підхід до лікування хворих на шкірні захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом».

З вітальним словом до учасників звернулись Президент УАЛДВК, професор В.Степаненко, професор з наукової роботи ЛНМУ ім.Д.Галицького О.Луцик, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Р.Ступницький, голова Львівського осередку УАЛДВК О.Сизон.

Оскільки відкриття конференції співпало з «Національними днями псоріазу в Україні», після урочистого відкриття учасники конференції в онлайн-режимі переглянули трансляцію відеолекції, присвячену цьому питанню.

Робоча програма дводенної конференції була надзвичайно насиченою. Розглядались питання розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, новітні дані з деяких актуальних проблем дерматології. Відбулись робочі наради за участю головних лікарів, завідувачів профільних кафедр з питань організації навчального процесу за кредитно-модульною схемою.

Участь у прес-конференції брали представники Росії, Білорусії, Італії і Німеччини.

На завершення конференції конференції 7 учасників було нагороджено заохочувальною відзнакою УАЛДВК «Честь і пошана від Української дерматологічної школи», а п’ятеро львівських лікарів-дерматовенерологів отримали відзнаку на честь 115-річчя Львівської дерматовенерологічної школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі