
16:47, 28 жовтня 2013 р.
У парку «Знесіння» обладнали місце для гри маленьких львів’ян. Тепер тут є дитячий майданчик
Днями у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» обладнали та встановили дитячий ігровий майданчик. Новий дитячий майданчик розташований на асфальтовій алеї (вулиця Чернеча Гора). Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
«Особливо приємно чути в парку дитячий сміх. Завдяки новому дитячому майданчику дітей в нашому парку буде більше. Запрошуємо маленьких відвідувачів парку «Знесіння» та їх батьків провести час на свіжому повітрі в рекреаційній зоні міста», - говорить заступник директора парку «Знесіння» Володимир Ткачук.
Дирекція Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» висловлює подяку управлінню молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, за сприяння у встановлені майданчика.
До слова, один дитячий майданчик заплановано встановити в охоронній зоні Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» на вулиці Кордуби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:44, 18 червня
11:13, 18 червня
07:49, 10 червня
18:44, 18 червня
07:49, 10 червня
live comments feed...
Коментарі