• Головна
  • Зима скоро: організатори запрошують долучатись до акції «Миколай про Тебе не забуде!»
14:00, 25 жовтня 2013 р.

Зима скоро: організатори запрошують долучатись до акції «Миколай про Тебе не забуде!»

Організатори запрошують усіх небайдужих долучатись до акції «Миколай про Тебе не забуде!». Акція відбувається вже тринадцятий рік поспіль та проводиться МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, громадськими організаціями та спільнотами Львова. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Сердечно запрошуємо долучитися до благочинної акції «Миколай про Тебе не забуде!», яка вже тринадцятий рік поспіль проводиться МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, громадськими організаціями та спільнотами Львова. Метою акції є допомогти дітям та молоді відкрити в собі та проявити чутливість, самопосвяту, жертовність, безкорисливість. Акція «Миколай про тебе не забуде!» покликана вшанувати пам’ять великого благодійника святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити) для тих дітей, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу атмосферу свята напередодні та під час Дня Миколая. Маємо надію, що цього року акція охопить якнайбільше молоді нашого міста», - розповідають організатори благочинної акції «Миколай про Тебе не забуде!».

Торік вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей міста Львова, до акції долучилося близько 750 волонтерів – студентів та старшокласників.

«Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери - працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, спонсори - фірми та підприємства, які надають пожертви, партнерські організації та спільноти - організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники - волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації - надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Завдяки підтримці спонсорів і партнерів та ініціативі молодих людей у минулому році благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» була організована в 17 містах України. Кожне місто провело ряд своїх особливих заходів», - розповідають організатори.

Етапи акції:

         Канцелярія Св. Миколая

         Фабрика Св.Миколая: 11-17 грудня (пакування подарунків)

         Пам-парад «Я допомагаю Миколаю!» вулицями міста Львова: 8 грудня

         Святкування дня Св. Миколая для дітей у Львові: 19 грудня

         Рознесення подарунків дітям: 18-19 грудня.

Нагадаємо, у 2012 році акція була організована в 17 містах України: Львові, Тернополі, Києві, Дніпропетровську, Ужгороді, Білій Церкві, Вишгороді, Стрию, Долині, Житомирі, Золочеві, Луцьку, Миколаєві, Запоріжжі, Рівному, Нікополі та Бучачі (Тернопільська область).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...