
13:26, 14 січня
Надійне джерело
У Львові викрали припаркований Peugeot: поліція затримала викрадача, - ФОТО

У Львові поліцейські викрили чоловіка, підозрюваного в незаконному заволодінні автомобілем.
Інцидент стався 12 січня. До правоохоронців звернувся 27-річний львів’янин і повідомив про викрадення автомобіля Peugeot 308, який був припаркований на вулиці Шевченка у Львові, повідомляє поліція Львівщини.

До розкриття злочину залучили оперативників кримінальної поліції, слідчих та співробітників інших служб відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1, а також фахівців Управління кримінального аналізу поліції Львівщини. Під час слідчих дій правоохоронці проаналізували записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина».
У результаті проведених заходів поліцейські розшукали викрадений транспортний засіб та встановили особу, причетну до незаконного заволодіння автомобілем. Підозрюваним виявився 39-річний житель Сумської області.
«Слідчі за процесуального керівництва органів прокуратури повідомили чоловікові про підозру за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк», - йдеться у повідомленні.
Викрадений автомобіль вилучили та помістили на спецмайданчик. Досудове розслідування триває.
Читайте також: 25-річного мешканця Шептицького ув’язнили за систематичну п’яну їзду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де у Львові зіграти в падел: локація і ціни
Новини компаній
17:00
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
15:00
Оголошення
16:10, 9 червня
11:28, Вчора
15:23, 8 червня
19:35, 8 червня
234
10:06, Вчора