
11:48, 17 листопада 2025 р.
Надійне джерело
Стара образа: На Львівщині чоловік вдарив ножем у живіт знайомого через образу десятирічної давнини

Правоохоронці затримали 48-річного чоловіка за те, що він під час конфлікту вдарив ножем 57-річного знайомого.
Потерпілого з пораненням черева госпіталізували. Про це 17 листопада повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.
За даними слідства, інцидент стався ввечері 12 листопада в одному з сіл Шептицького району. Неподалік магазину між двома односельцями сталась суперечка, під час якої 48-річний чоловік вдарив ножем 57-річного потерпілого.
"Причиною стали образи десятирічної давності, які один із чоловіків раптово згадав під час зустрічі. Швидку допомогу потерпілому викликали свідки, що перебували біля магазину. З проникаючим пораненням черевної стінки його госпіталізували до лікарні”, — йдеться в повідомленні прокуратури.
Читайте також: Наїзд на пішоходку в Яворові: 23-річну жінку госпіталізували
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:50, 19 березня
13:16, 17 березня
17:48, 19 березня
16:29, 12 березня
17:45, 19 березня