
18:02, 16 листопада
Надійне джерело
Помер відомий письменник і дослідник творчості Івана Франка

У неділю, 16 листопада, на 84-му році життя помер український письменник, лауреат Шевченківської премії та багаторічний дослідник творчості Івана Франка — Роман Горак.
Про це повідомив у Фейсбуці його син Іван.
Прощання з Романом Гораком відбудеться 18 листопада о 10:00 у храмі Архистратига Михаїла на вул. Винниченка, 22 у Львові.
"Чин останнього цілування пройде у церкві Благовіщення у місті Городок (вул. Коцюбинського, 5). Поховають письменника на Городоцькому міському кладовищі", - йдеться в повідомленні.
Роман Горак помер у віці 83 років. Він був заслуженим працівником культури, кандидатом хімічних наук, професором, а також одним із найвідоміших франкознавців сучасності.
У 1993–2017 роках Горак очолював Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка. З 2002 по 2018 рік працював на кафедрі історії української літератури Львівського національного університету ім. Івана Франка.
З 1988 року був членом Національної спілки письменників України.
Світла пам’ять Роману Гораку — людині, яка присвятила життя українській культурі та збереженню спадщини Івана Франка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:14
Вчора
15:20
Вчора
Оголошення
12:02, 1 грудня
31
17:55, 29 листопада
15:29, 2 грудня
145