• Головна
  • На Львівщині з 9 по 14 жовтня обмежать рух через залізничний переїзд у Мшані
15:31, 8 жовтня

На Львівщині з 9 по 14 жовтня обмежать рух через залізничний переїзд у Мшані

На Львівщині з 9 по 14 жовтня обмежать рух через залізничний переїзд у Мшані

З 9 по 14 жовтня на Львівщині проводитимуть середній ремонт залізничної колії в межах переїзду на 16 км + 224 м дільниці Львів – Мостиська (зупиночний пункт Мшана).

У зв’язку з роботами, рух транспорту через цей переїзд буде тимчасово перекрито, повідомляє Львівська ОДА.

«Роботи проводитимуть з 11:30 9 жовтня до 20:00 14 жовтня. Об’їзд автотранспорту здійснюватиметься за тимчасовою схемою закриття переїзду», – повідомив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський .

Водіїв і пасажирів просять заздалегідь планувати маршрути. Та врахувати зміни в організації руху під час ремонтних робіт.

Читайте також: У Львові перекрили частину вулиці Бескидської через ремонтні роботи: рух приватного транспорту обмежено



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львівщина #залізничнийпереїзд #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення