
13:04, 24 липня
У Львові розпочали ремонт тротуару на вулиці Бойчука за участі мешканців

На вулиці Бойчука, 3–5 у Львові розпочався ремонт тротуару.
Роботи ініційовано у відповідь на звернення мешканців багатоповерхового будинку №5, які також долучилися до фінансування — вони зібрали понад 200 тисяч гривень. Як повідомили у Франківській районній адміністрації, існуюче тротуарне покриття перебувало у вкрай незадовільному стані.
У ході ремонту передбачено розширення тротуару (на окремих ділянках ширина становила менше одного метра). Облаштування понижень з тактильною плиткою для людей з інвалідністю, а також відновлення підходів до 12 під’їздів будинку.
«Виконання цього ремонту дозволить з’єднати тротуар з уже відремонтованими ділянками на вулиці Бойчука, створивши безпечний та зручний пішохідний маршрут для мешканців мікрорайону», — зазначили в адміністрації.
Читайте також: На одній із вулиць Львова продовжили ремонтні роботи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:57, 30 листопада
9
08:55, 3 грудня
4
04:53, 10 грудня
15:50, 1 грудня
64