
13:57, 25 червня
Надійне джерело
Відстрочка за 21 тисячу доларів: на Львівщині викрили зловмисника, який «продав» інвалідність для уникнення мобілізації, - ФОТО

На Львівщині правоохоронці викрили 29-річного мешканця одного з сіл Дрогобицького району, який, за даними слідства, вимагав 21 тисячу доларів США за вплив на посадових осіб із метою неправомірного оформлення інвалідності для ухилення від мобілізації.
За вказану суму чоловік пообіцяв посприяти у виготовленні фальшивих медичних документів для двох військовозобов’язаних. Зокрема, йшлося про встановлення групи інвалідності, що дозволила б цим особам отримати відстрочку від призову на військову службу, повідомляє поліція Львівщини.
Гроші зловмисник одержав від родички військовозобов’язаних. Його викрили слідчі поліції Львівщини спільно зі спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Західного регіону.
Фігуранту повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України – зловживання впливом. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці з’ясовують усі обставини схеми. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з конфіскацією майна.
Читайте також: На Львівщині затримали чоловіка, який за $15 тисяч обіцяв незаконно вивезти призовника
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:40, Сьогодні
10:32, 3 липня
21:36, 3 липня
21:36, 3 липня
21:36, 3 липня
live comments feed...
Коментарі