
13:07, 23 травня 2025 р.
Надійне джерело
Очільника наркобізнесу у Львові затримали під час передачі 18 тис. доларів поліцейському

Оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції затримали у Львові організатора наркотрафіку Павла Лєбедєва та двох його спільників.
Члени організованої групи займалися оптовим збутом метадону на території області. Про це повідомили у п’ятницю, 23 травня, у департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.
«Аби уникнути відповідальності та продовжити наркобізнес, організатор вирішив домовитися з правоохоронцями, запропонувавши гроші. Під контролем поліцейських було задокументовано факти передачі фігурантом працівнику управління стратегічних розслідувань у Львівській області неправомірної вигоди на загальну суму 18 000 доларів», – розповіли в ДСР.
Під час обшуків в автомобілі одного з фігурантів поліцейські виявили 4 кг метадону, захованого під капотом. Вартість наркотику за цінами чорного ринку – майже 4,5 млн грн. Організатора та двох учасників організованої групи затримали. Їм повідомили про підозру за збут наркотиків (ч. 3 ст. 307 ККУ), а організатору також за пропозицію хабаря службовій особі (ч. 3 ст. 369 ККУ).
Читайте також: Львівські прикордонники вилучили російську пропагандистську літературу в 21-річного українця, – ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тверезість – це не вирок, а новий старт: гід реабілітаційними центрами Львова
Партнерський спецпроєкт
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
21:28, 19 березня
00:07, 24 березня
118
14:57, 19 березня
31
12:05, 12 березня
640