• Головна
  • На Підзамче завтра офіційно відкриють оновлений дитячий майданчик
18:31, 4 жовтня 2013 р.

На Підзамче завтра офіційно відкриють оновлений дитячий майданчик

В суботу, 5 жовтня, о 12.00 год. відбудеться офіційне відкриття дитячого майданчика на вул. Богдана Хмельницького, 66-72, який був оновлений в рамках проекту «Ревіталізація Підзамче». Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Основні реалізатори проекту – Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків) прагнули якомога ширше залучити громадськість –  як мешканців Підзамче, так і людей, яким просто не байдужий стан цього львівського району. По допомогу в проектуванні майбутнього вигляду дитячого майданчика звернулися до архітекторів громадської ініціативи Lypneva.com, які залюбки долучились своїм креативним рішенням до відновлення дитячого майданчика.

В межах району мало місць для того, щоб мешканці могли займатися ігровими видами спорту або ж активним відпочинком. Цей факт був взятий до уваги під час розробки проекту, тому, після проведення робіт, дитячий майданчик перетворився на повноцінне місце відпочинку не лише для дітей, а й для підлітків та дорослих.

«Цей захід, хоч і невеликий за свої масштабами, насправді має велике значення. Це не просто черговий захід з покращення благоустрою, а перший практичний крок в реалізації програми ревіталізації району Підзамче, яку ми розробляли спільно з Інститутом розвитку міст з Кракова та ЛМР. Головним нашим досягненням можна назвати активну участь громади. Ми мали активні обговорення потреб мешканців і практичну підтримку в реалізації – близько 30 мешканців працювали над поліпшенням цієї території як волонтери. Ми дуже вдячні професійним архітекторам з Lypneva.com, які допомогли перетворити мрії учасників в чіткий і зрозумілий проект.

Сподіваюсь, що цей проект стане своєрідним прикладом того, що активність мешканців дає реальні результати. Без їх участі на етапах обговорення, планування і реалізації ми б не могли закінчити цю роботу», – зазначив директор Інституту міста Олександр Кобзарев.  

Під час оновлення на території дитячого майданчика були проведені масштабні ремонтні роботи: встановлено новий комплекс із баскетбольним кільцем та вуличний тенісний стіл, прокладені нові доріжки, спеціально спроектовані придатними для катання на роликах. Команда проекту намагалась використати і старе обладнання, тож, як результат, на майданчику  з'явились ігрові мости, велосипедна стійка та накриття для пісочниць.

За побажаннями мешканців встановили невелику сцену  та багато лавок, цікаво поєднаних із іншими елементами майданчика. Також передбачено місця для озеленення та клумби.  Величезну 10 метрову стіну, яка знаходиться перед майданчиком, прикрашає арт об'єкт від мистецької студії Kickit.

 

Довідка:

Проект "Ревіталізація Підзамче" реалізується Інститутом міста (Львів) та Інститутом розвитку міст (Краків), коштом Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми міжнародної технічної допомоги Polska Pomoc.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...