• Головна
  • У Львові створили український комікс про українських героїв
10:08, 3 жовтня 2013 р.

У Львові створили український комікс про українських героїв

У місті Львові відбулась презентація мальованих історій, створених переможцями конкурсу патріотичних коміксів «українські герої».

Ви не встигли ще скористатись нашою доска объявлений, тоді скоріш запрошуємо до нашого сайту. Відчуйте усі переваги нашого сервису та співпраці з нами.

В якості перших результатів авторами проекту, Молодіжним Об’єднанням «Граніт», було презентовано одразу дві мальовані історії – філософську футуристичну розповідь про цінність життя та ретро-детектив за мотивами діяльності підрозділу Української Військової Організації «Летюча Бригада» у тридцятих роках 20-го століття.

«Міська рада завжди підтримує ініціативну молодь, яка реалізовує цікаві та важливі проекти, що спрямовані на розвиток активної молодіжної позиції, інтелектуальний та фізичний розвиток. Цей проект нас дуже зацікавив і ми вирішили підтримати ініціаторів як фінансово, так і морально», - розповів Юрій Гладкий, головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«На жаль, в Україні станом на зараз немає такого напрямку, як ілюстратори коміксів, існують лише поодинокі митці. Тому, коли виникла ідея створення коміксу, ми вирішили оголосити конкурс для художників та митців, участь у якому взяли майже 80 людей, це були не лише ілюстратори, знайшлось багато охочих допомогти нам у втіленні цього проекту», - розповів Андрій Мочурад, координатор проекту, член Молодіжного Об’єднання «ГРАНІТ».

«Молоді митці, ілюстратори завдяки таким ініціативам мають змогу отримати хорошу практику, зробити собі ім’я та отримати якісне порт фоліо, займаючись цікавою та приємною справою. І мені, як львів’янину, хочеться читати нашу якісну українську продукцію», - розповів Роман Барабах, ілюстратор.

Як зазначають ілюстратори, проект буде продовжуватись, тематика коміксів нічим не обмежена, окрім того, що кожна така історія повинна містити або патріотичний елемент, або іншу високу ідею, наприклад, екологічну складову чи пропаганду здорового способу життя.

«В майбутньому ми плануємо залучати відомих ілюстраторів до співпраці над проектом, для проведення майстер-класів. В найближчих планах знайти інвесторів для подальшого випуску журналів, а наша найвища мета - створити цілий прошарок молодих українських митців, як спільноту ілюстраторів у стилі коміксів», - додав Андрій Мочурад, координатор проекту, член Молодіжного Об’єднання «ГРАНІТ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...