
18:01, 16 січня
Надійне джерело
Будівництво приміщення для першого комунального ринку у Львові на стадії завершення

У Львові завершують будівництво приміщення на 750 кв. м для перенесення ринку «Любінське сяйво».
Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач після виїзної наради на місце проведення робіт.
Вже розпочали монтаж вікон, на це піде кілька тижнів. Паралельно з цим будуть тривати фасадні роботи та оздоблювальні роботи в адміністративній частину всередині. Звісно, комунікації. І як завершальний крок – підлога.
У департаменті архітектури та просторового розвитку міста вирішують, як виглядатимуть торгові точки всередині ринку. Вони мають бути в одному стилі – сучасними та якісними.
Як нагадали у ЛМР, у Львові на перетині вулиць Садової та Петлюри будують перший комунальний ринок «Любінське сяйво». Його зводять за кошти інвестора – компанії «Глобус». Водночас на старій локації, звідки торгівці переїдуть, облаштують якісний громадський простір так само за кошти інвестора.
Читайте також: В училищах Львова відкрили три навчально-виробничі хаби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:56, 31 січня
14:12, 29 січня
4
16:48, 30 січня
6
13:26, 30 січня
11
16:41, 3 лютого
299
live comments feed...
Коментарі