«Переповнює щастя, коли оченята дитини сяють натхненням», - Корнелія Дмитраш, педагог-організатор УДЮМК

20 років УДЮМКи відкривають таланти у дітей. В мережі дитячих клубів УДЮМК працює 48 педагогів, які організовують для львівських дітей цікаве і змістовне дозвілля. З нагоди 20-ти річчя від створення УДЮМК пропонуємо Вашій увазі розповіді про людей, які зробили вагомий внесок для виховання юних львів’ян.

Дмитраш Корнелія Олександрівна, педагог-організатор УДЮМК Залізничного району, протягом всього періоду діяльності УДЮМК працює над вихованням художньо-естетичних смаків та здібностей дітей різного віку та різного соціального становища. Корнелія Олександрівна керує Студією образотворчого мистецтва у клубі «Пілот» (вул. С. Петлюри, 39).

Корнелія Олександрівна виховала понад 80 студентів і випускників художніх факультетів різних вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, серед яких Національний університет «Львівська політехніка» (архітектура), Львівський державний коледж декоративно-ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, Львівська національна академія мистецтв, Львівська академія друкарства та ін. Сама Корнелія Олександрівна – випускниця Одеського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, художниця, майстриня писанкарства та художньої ліпки. 

«Сучасний світ образотворчого та ужиткового мистецтва щодня змінюється та вдосконалюється: від ідей та образів до технік, матеріалів і засобів.  Корнелія Олександрівна постійно намагається освоювати нові техніки, шукати цікаві ідеї, відвідувати з дітьми експозиції, місця високої художньої цінності та значущості, брати участь у творчих фестивалях, конкурсах та інших подіях мистецького спрямування», - каже Олександра Білецька, директор УДЮМК Залізничного району.

Учні студії образотворчого мистецтва «Пілот» неодноразово мали власні виставки у Львівському палаці мистецтв, Музеї ідей та інших виставкових залах. Одним з них є Львівський художник Євген Піцикевич, який став дипломантом Міжнародної виставки-конкурсу «Осінній салон».

«Мене переповнює щастя, коли оченята дитини сяють натхненням, і це виражається вдалими роботами. Пишаюся своїми учнями, щиро бажаю їм розвиватися творчо  і досягнути в стократ більше, ніж я», - каже Корнелія Олександрівна, педагог-організатор УДЮМК Залізничного району.

Нагадуємо, цієї осені з нагоди 20-ти річчя УДЮМКи організовують дитячі свята у мікрорайонах м. Львова. В неділю, 29 вересня свято проводить УДЮМК Залізничного району на території СШ №18 (вул. Кульчицької, 18). Початок – 14.00 год.

Партнером свят «Львівським дитячим клубам – 20 років» є ТМ «Добряна».

Довідка

Студія образотворчого мистецтва розташована за адресою: вул. С.Петлюри, 37 (клуб «Пілот»). На заняттях гуртківці вивчають графіку, живопис, композицію, ліпку,  писанкарство і ін. Вихованці студії активно беруть участь у всеукраїнських, міських та обласних конкурсах.  Приймаються діти  7 - 16 років. 

Заняття в гуртках УДЮМК є безкоштовними. Детальнішу інформацію про цей та інші гуртки Залізничного району можна отримати за номером телефону - 295-82-46.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі