12:54, 19 грудня 2024 р.
Надійне джерело
Садовий заявив, що дискутувати про будівництво тенісних кортів на території парку 700-річчя Львова, ще досить рано
Вчора у соціальних мережах з’явилась інформація про те, що півтора гектари парку 700-річчя Львова планують забудувати спортивною інфраструктурою, однак ця інформація не відповідає дійсності. Ділянка, де потенційно можуть збудувати корти, є господарською частиною ЛКП «Зелений Львів» і не використовується мешканцями для відпочинку та рекреації.
Підприємство використовує цю територію для своїх господарських потреб. Тобто про зменшення меж відпочинкової паркової зони не йдеться, повідомляє пресслужба ЛМР.
«Вчора у соціальних мережах виникла дискусія стосовно будівництва тенісних кортів у парку. Про що мова? Є наше комунальне підприємство «Зелений Львів». Воно має велику територію, частина якої межує з парком. Є ініціатива депутатів міської ради на території цього підприємства зробити спортивні корти.
Сьогодні жодні рішення по цьому питанню прийматись не будуть. Потрібно прокомунікувати з мешканцями, пояснити де і що планується, врахувати всі зауваження і ризики. І тільки після цього будемо знову ставити це питання на розгляд сесії», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.
Читайте також: У Львові розпочали роботи по відновленню музею Шухевича в Білогорщі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:47, 16 січня
13:57, Вчора
13:57, Вчора
17:32, 13 січня
live comments feed...
Коментарі