
14:10, 26 жовтня 2024 р.
Надійне джерело
Внаслідок ДТП на Львівщині неповнолітній мотоцикліст опинився в реанімації

У Шептицькому районі Львівщини 25 жовтня о 13.50 сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої 17-річний мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення лікарні.
Про це повідомила Поліція Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, сталося зіткнення автомобіля Opel Vectra, під керуванням 30-річної місцевої мешканки та мотоцикла Geon Dakar, яким керував 17-річний житель Шептицького району.
Внаслідок зіткнення, мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення лікарні.
За фактом слідчі відділення поліції № 1 Червоноградського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Читайте також: На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув велосипедист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:04
Вчора
Оголошення
10:46, 29 травня
11:48, 2 червня
15:23, Вчора
13:22, 1 червня
19
08:38, 3 червня