
13:51, 22 серпня 2024 р.
Надійне джерело
З вересня у 25 школах Львова працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки

З вересня у 25 львівських школах працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки.
Їхнє завдання – забезпечувати правопорядок, патрулювати території та попереджати правопорушення, повідомляє пресслужба ЛМР.
«Питання безпеки дітей у навчальному закладі є першочерговим. Відтак з вересня у 25 школах працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки. Це частина великого всеукраїнського проєкту, що втілюється спільно з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством освіти і науки та Національною поліцією України.
Основна функція поліцейського у школі – безпека освітнього простору, контрольований вхід у школу. Дуже віримо, що офіцери стануть хорошими партнерами наших школярів та педагогів», – пояснив під час під час прямого ефіру начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.
Читайте також: У Львові відновлять будівельні роботи зі зведення першій в Україні 3D-школи, - ФОТО, ВІДЕО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора