• Головна
  • Ідучи до Європи, ми повертаємось додому, - депутат
08:21, 18 вересня 2013 р.

Ідучи до Європи, ми повертаємось додому, - депутат

Депутат Львівської обласної ради, член фракції політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олесь Старовойт, під час виступу на сесії облради наголосив на важливості популяризації ідей євроінтеграції серед українського суспільства напередодні підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 «У ці дні українське суспільство очікує друга по важливості після проголошення Акта про Незалежність України політична подія останніх десятиліть. Йдеться про підписання під час Вільнюського саміту угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, – наголосив депутат. – Однак протидія цивілізаційному вибору України зростає, і тому органи місцевого самоврядування, громадськість не можуть стояти осторонь цього процесу. Окрім політичної парламентської діяльності наших народних депутатів, перед нами стоять важливі виклики і завдання, адже лише активна участь громадян зможе вплинути на утвердження справжніх європейських цінностей у нашій державі і суспільстві».

 Олесь Старовойт у своєму виступі подякував небайдужим львів’янам, які відгукнулися на заклик громадсько-журналістського руху «Народний контроль» і долучилися до урочистого пронесення найбільшого у Львові прапора Європейського союзу від пам’ятника Шевченка на стадіон «Україна» на футбольний матч «Карпати» – «Шахтар».

 Також депутат розповів про збірник статей «Обираючи Європу», який був підготовлений і виданий ініціативою «Народний контроль» та презентований під час однойменного круглого столу за участю представників дипломатичного корпусу, науковців, громадських діячів, журналістів під час ХХ Форуму видавців у Львові.

«Тут розміщені матеріали провідних науковців, громадських діячів, журналістів, які містять глибокий аналіз суті Угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Видання дає відповіді на ключові питання: для чого нам підписувати Угоду, які позитиви і ризики несе вона для української громади, що потрібно міняти в державі і в суспільстві для виконання Угоди, які подальші перспективи України на повноцінний вступ до Європейського союзу», – повідомив Олесь Старовойт.

Сьогодні це видання було розповсюджене серед депутатів Львівської обласної ради.

Завершуючи свій виступ, депутат наголосив: «Ми йдемо в Європу не в гості. Ми повертаємось додому!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...