Світовий бізнес-мислитель проведе у Львові навчальний курс про мистецтво перемоги

19-20 вересня у Львівській бізнес школі УКУ один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту Адріан Сливоцький проведе вперше в Україні навчальний курс про бізнес-моделі, стратегію та лідерство «Мистецтво перемоги». Про це інформує прес-служба УКУ.

 Адріан Сливоцький входить до списку кращих 25 бізнес-консультанітів і топ-50 бізнес-мислителів світу. Курс складається з двох днів інтерактивного, трьох місяців дистанційного навчання та підведення підсумків з автором  в грудні, і відбуватиметься у новому академічному корпусі УКУ (вул. Стрийська, 29).

 Особливість курсу – це досвід Адріана Сливоцького багаторічної роботи з компаніями і ті концепції, які він на основі цієї співпраці сформулював: «Наше завдання не просто навчити учасників програми, а зробити їх у 5 разів ефективнішими менеджерами протягом цих трьох місяців», – коментує він.

 За словами керівника LvBS Софії Опацької, курс є своєрідним поєднанням «blended learning»: «Це два дні роботи у аудиторії, які перетікають у 12 тижнів індивідуальної або командної роботи учасників. Такий підхід пропонують кращі бізнес-школи світу. У грудні учасники підіб’ють підсумки навчання (follow-up) із Адріаном Сливоцьким.  З точки зору наповнення і методології, це унікальний курс в Україні», – підсумовує керівник LvBS.  

 Програма розрахована на власників, керівників вищої ланки та менеджерів середньої ланки з високим потенціалом зростання. Схожі програми уже проводились у таких компаніях: IBM, Federal Express, AT&T, Samsung, Microsoft,Hyundai, Nike, Royal Bank of Scotland, Telefonica, 3M, Johnson & Johnson, Bank of America, Philips, Bombardier, Vodafone, а також для компаній-лідерів з Дубаї, Абу-Дабі, Кувейту, Філіппін та Гонгконгу.

 Як зазначає Адріан Сливоцький, такий курс змушує бізнес-лідерів під іншим кутом подивитися на те, як насправді відбувається творення цінності в компаніях, галузях промисловості та економіці загалом, а також забезпечує систематичний процес і набір інструментів для тих, хто хоче досягти успіху у мистецтві творення цінності.

 У результаті проходження програми, учасники отримають основні навички переможців, які вони пропрацюють у шести темах: міграція цінності, бізнес-моделювання, що трапляється при зіткненні чотирьох індустрій, які компанії є кращими  у створенні нового попиту, історія бізнесу та етика, асоціація лідерів.

 Довідка.

 Адріан Сливоцький – член Дорадчої ради LvBS, один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів з питань стратегічного управління, партнер компанії Oliver Wyman, увійшов до п'ятдесяти світових бізнес-мислителів, а також у топ 25 бізнес-консультантів. Адріан Сливоцький є автором багатьохноваторських книг-бестселерів, таких як «Зона прибутку» (TheProfitZone), про які журнал BusinessWeekзауважив, що «рідко-коли  якщо взагалі коли-небудь  експерти настільки майстерно аналізували стратегіїкерівників, що вдавалося створити уроки, на яких може навчатися будь хто». Він опублікував багато працьв т.ч.статті у газеті Wall Street Journal і журналі Harvard Business Review, виступав за спеціальним запрошенням наСвітовому економічному форумі у мДавосіна конференції керівництва Microsoft, на форумі керівників журналуForbes і конференції керівництва журналу Fortune.

 Минулого року Адріан Сливоцький видав свій черговий бестселлер «Demand: Creating What People Love Before They Know They Want It»Українською мовою книгу видала Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) під заголовком «Мистецтво творення попиту: як передбачати прагнення покупців».

Для реєстрації звертатися до:

Роксоляни Вороновської

[email protected]+38-032-2409958+38-067-6731876

Анастасії Гірняк

[email protected]+38-032-2409958+38-067-6731876

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі