• Головна
  • Студенти можуть заробляти тисячі грн на навчанні, — Вадим Друмов. Як Hillel IT School інвестувала 50 млн грн в єдиний освітній банкінг в Україні.
Новини компаній
17:00, 11 червня

Студенти можуть заробляти тисячі грн на навчанні, — Вадим Друмов. Як Hillel IT School інвестувала 50 млн грн в єдиний освітній банкінг в Україні.

Новини компаній
Студенти можуть заробляти тисячі грн на навчанні, — Вадим Друмов.  Як Hillel IT School інвестувала 50 млн грн в  єдиний освітній банкінг в..., фото-1

Ми дійсно спеціально платимо студентам за навчання. Надаємо їм можливість заробляти реальні бонуси та конвертувати їх в особистий розвиток чи виводити реальні гроші на банківську картку, ділиться Вадим Друмов, СЕО та співзасновник Hillel IT School. На рахунках наших студентів у цій системі вже понад 50 млн грн. І ми готові й далі давати можливість заробляти гроші тим, хто прийшов за новими знаннями. 

Навіщо ми це зробили та як це працює?

Ми всі знаємо приклади різних бонусних програм. Десь бали накопичуються і мають свій термін, а потім згорають. Десь начебто важать тисячі балів, але в еквіваленті для покупця перетворюються у якійсь копійки. І я точно знаю, що ніяка бонусна програма не дає право передати ці накопичення іншим. За допомогою нашого Банкінгу управління бонусами ми даємо свободу своїм студентам у використанні заробленого. Тут користувачі можуть передавати свої бонуси кому хочуть, чи виводити гроші на банківський рахунок. І всі ці важливі складові й роблять наш освітній Банкінг єдиним таким в Україні. 

За відмінні показники та попередні курси, за запрошеного друга та інше накопичення студента можуть сягати понад 10 тисяч грн. І відповідно приносити користь не лише йому, а й допомогти навчатись рідним та друзям, просто колегам, одногрупникам чи людині, яку вперше побачили. Це історія про win-win.  Адже для студента можливість навчатись краще, більше та зі знижкою. Для Hillel IT School це додатковий прояв клієнтоорієнтованості. Керування бонусами відбувається у зручному форматі у власному застосунку Hillel LMS.

Студенти можуть заробляти тисячі грн на навчанні, — Вадим Друмов.  Як Hillel IT School інвестувала 50 млн грн в  єдиний освітній банкінг в..., фото-2

Як та скільки студент може заробити?

  • Навчайся краще - заробляй більше. Краще вчишся, більше заробляєш. Рейтингові бонуси були запущені вже 8 років тому, для того, щоб мотивувати студентів активно навчатися. Протягом курсу формується відповідний рейтинг на основі отриманих балів, і три найкращі студенти отримують винагороду: за перше місце - 3 000 грн, за друге - 2 500 грн, за третє - 2 000 грн. Після закінчення курсу можна використати накопичені бонуси як знижку на покупку нової навчальної програми. Наприклад, якщо обраний курс коштує 10 000 грн, а студент заробив 3 000 грн за відмінні результати, то на нове навчання він витрачає лише 7 000 грн.
  • Далі вчишся - отримай  + 1000 грн. Бонус за попереднє навчання також можна використати на розсуд користувача: залишити його собі чи передати комусь іншому.
  • Запрошуєш друзів навчатись - отримуєш за кожного по 500 грн. Щобільше, ці гроші можна одразу вивести на банківський рахунок. Таку можливість надають реферальні бонуси. Простий розрахунок: якщо ви запрошуєте 7 друзів, ви отримуєте 3 500 грн. Якщо захочете, можете використати ці кошти на своє навчання або одразу переказати їх на свою грошову картку.
  • Вам просто дарують ці бонуси. Навіть якщо ви ніколи не навчалися в цій школі, вам можуть подарувати бонуси ваші рідні, друзі або навіть знайомі, які вирішили зробити такий переказ.

Також можна заробити 1 500 грн за проходження безкоштовних мінікурсів Спринтів. І за те, що ви стали тим самим запрошеним другом вам також прийде пів тисячі грн тощо. І тут немає обмежень щодо накопичень. До речі, ви можете отримати 500 грн бонусів, не маючи знайомих студентів чи випускників у Hillel IT School. Для цього достатньо просто зареєструватись за посиланням та випробувати навчання та бонусну систему на своєму досвіді. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,86
40,91
EUR
44,09
44,12
PLN
10,10
10,12
Оголошення
live comments feed...