
10:35, 21 травня 2024 р.
Надійне джерело
П’яний водій вчинив смертельну ДТП на Львівщині

На Львівщині поліцейські затримали водія «Мерседеса», який вчинив смертельну ДТП.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталась 20 травня близько 22.30 на автодорозі у межах села Довге, Дрогобицького району. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Мерседес», 38-річний житель Дрогобича, не впорався з керуванням – автомобіль виїхав на узбіччя та зіткнувся з деревом. Внаслідок ДТП пасажир «Мерседеса», також житель райцентру віком 37 років, отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.
Також встановлено, що водій керував транспортним засобом у стані сп’яніння.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років. Водій «Мерседеса» затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Читайте також: На Львівщині призначили нового коменданта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Лікування алкоголізму Львів: ТОП 7 переваг від фахівців наркологічної клініки "Рецена"
Новини компаній
17:00
Оголошення
04:59, 4 грудня
10:55, 12 грудня
26
16:53, 5 грудня
15