Перелік гуртків у Львові, куди можна безкоштовно віддати дітей навчатися

У Палаці культури ім.. Гната Хоткевича для розвитку творчих здібностей дітей працює ряд різноманітних гуртків. Народний дім Левандівки також запрошує всіх охочих до занять у гуртках та клубах. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«В підпорядкуванні управління культури є мережа закладів, яка надає величезний спектр послуг для сенсорного, мудрого, розвиваючого дозвілля дітей. Вагомим та активним ресурсом  є Народні доми і Палац культури ім. Гната Хоткевича. Палац культури надає дуже великий спектр послуг, починаючи від вокальних, танцювальних колективів вже класичних, традиційних покриває 2 потреби: фізичного розвитку і естетичного розвитку.

Школа танців латиноамериканские танцы киев у Києві є найбільшою, ми створюємо всі умови для того, щоб учні почували себе на заняттях комфортно. Індивідуальний підхід до кожного танцюристу забезпечений! Дуже важливо, що в нашій школі сальси в якості викладачів, що дають уроки сальси , виступають виключно професіонали, переможці численних конкурсів латиноамериканських танців. Ви не повірите, але головний тренер нашого клубу - справжній кубинець Ернесто Перез, людина, яка не просто навчає інших людей salsa, бачата та іншим видам латини, а живе цими танцями, повністю віддаючись чудовим ритмам!

Але маємо прохання: якщо є якась потреба, про яку не знають в Палаці культури, але вона вже назріла в батьків, дітей вчителів – то ця потреба буде реалізована, лише скажіть про це,  зверніться до керівництва закладу, воно дуже відкрите до спілкування.

Є ще 2 Народні доми: на Левандівці і Збоїщах. Перший – це вже такий класичний Народний дім, там є дуже багато дитячих і дорослих колективів, але там ще дуже багато потенції, є практично не задіяна велика актова зала, де можна і театр робити і кіно показувати. Знову ж таки величезна потенційна територія, яка може бути центром району», - сказала під час прес-конференції Ірина Магдиш, заступник начальника управління культури.

 Гуртки народного дому мікрорайону Левандівка

Вул. Широка, 1, тел. 267-35-92

 • Хореографічна студія «Ясочка»
 • Дитячі курси англ.мови
 • Дитяча образотворча студія
 • Спортивний гурток «Айкідо»
 • Дитяча вокальна студія
 • Музична студія: а)клас фортепіано, б)клас гітари, скрипки, в) клас гітари, сопілки
 • Загальний розвиток дитини
 • Курси крою та шиття
 • Народний художньо-просвітницький гурт «Ретро з Левандівки»
 • Народний хор «Левада»

 Міський палац культури ім.Гната Хоткевича

вул. Кушевича, 1, тел 252 27 67

 Танцювальні колективи для дітей

 • Зразковий ансамбль танцю «Квіти України», керівник Ірина Колеснікова

Заснований у 1983 році. В ансамблі понад 150 учасників віком від 5 до 15 років. В репертуарі ансамблю українські, російські, молдавські, угорські, польські танці.

Ансамбль неодноразово  був з концертами та брав участь у фестивалях за кордоном.  Географія концертної діяльності: Австрія, Польща, Данія, Сербія. З величезним успіхом діти виступають з концертами на Україні та рідному місті Львові.

 • Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс-клуб», керівник Тетяна Польцева

Створений у 2000 р., вік учасників - 4 -16 років. В репертуарі – 30 танцювальних композицій, в яких широко використовуються елементи акробатики, гімнастики, різні техніки сучасної хореографії, зокрема джаз-модерн, контемпарарі, неокласика.

Учасник і переможець фестивалів на Україні (“Самарська осінь”, “Крок до зірок”, “Чорноморські ігри”), та за кордоном (Данія, Польща, Угорщина, Білорусія, Німеччина, Австрія, Латвія).

 • Ансамбль сучасного естрадного танцю «Діадема», керівник Любов Возна

 Заснований в 1997 р. Колектив налічує понад 60 учасників віком від 5 до 16 років.

Постійний учасник концертів, молодіжних вечірок, презентацій та фестивалів. В репертуарі – танці різних стилів: естрадний танець, сучасний український танець;  Rap,  R’N’B,  Hip-Hop  та інші.    

 • Клуб бального танцю «Ніка», керівники Андрій Гарант та Тетяна Попович

Заснований в 1998 році. В колективі за ймаються діти віком від 5 до 16 років по двох програмах (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та самба, румба, ча-ча-ча, пасо-добль, джайв).

Колектив постійно бере участь у концертах і змаганнях різного рівня: міських, обласних, Всеукраїнських. Пари клубу є чемпіонами області, фіналістами чемпіонату України та міжнародних змагань.

 

Вокальні колективи для дітей

 • Зразковий вокальний ансамбль «Намисто», керівник Марія Сергійчук

Заснований в 1983 році. Колектив налічує близько 60 учасників віком від 5 до 18 років. В репертуарі - народні та обрядові пісні, колядки, щедрівки, веснянки, гаївки, авторські твори.

На заняттях вивчається музична грамота, гра на сопілці, вокал, ансамблевий спів та хореографія.

Лауреат багатьох фольклорних фестивалів та фестивалів духовної музики на Україні та за кордоном, зокрема в Білорусії, Польщі, Данії, Угорщині, Болгарії.

 • Ансамбль бандуристів, керівник Наталя Сайко

Один з наймолодших колективів Палацу, заснований у 2012 році, в якому займаються діти з 8 років. В репертуарі – українські народні пісні, твори українських композиторів. Вихованці ансамблю встигли виступити не лише на львівській сцені, а й отримати нагороди на всеукраїнських конкурсах і взяти участь у міжнародних проектах, зокрема в Польщі та Білорусі.

 • Студія естрадного вокалу «Подих весни», керівник Ганна Кривута

Студія працює в Палаці з 2012 року, в ній займаються діти віком від 5 років. У репертуарі юних вокалістів – всесвітньо відомі хіти українською, анлійською, італійською мовами, патріотичні пісні, програма духовно-релігійного характеру, а також авторські твори засновника і керівника колективу – львівської композиторки та співачки Ганни Кривути.

 

Інші колективи для дітей

 • Зразковий театр-студія «Під мостом», керівник Валерій Москаленко

Створена у 2003 р. У програмі вивчення: основи майстерності актора, сценічна мова, жест, міміка та сценічний рух.

Мюзикл «Піноккіо», вистави до Дня Святого Миколая та за мотивами українських народних казок, різні композиції – це репертуар театру-студії.

Колектив бере участь в заходах  МПК ім.Г.Хоткевича та Львова, з польськими друзями здійснив постановку музичної вистави-казки у Варшаві, є постійним учасником фестивалю дитячих театральних колективів «Казка у гаю».

 • Зразкова студія образотворчого мистецтва
 • Клас «Малярство на склі», керівник Галина Якубишин
 • Клас «Батик», керівник Олена Зуєнко
 • Клас «Графіка», керівник Тереза Лемішка

 

Створена в 1989 році.В студію приймаються діти віком від 5 до 20 років. Учні студії є активними учасниками та лауреатами фестивалів, конкурсів, мистецьких акцій як в Україні, так і за її межами. Були учасниками щорічного міжнародного фестивалю «Созопольська панорама» (м.Созополь, Болгарія)та міжнародного пленерів у Франції та Польщі.

 • Студія англійської мови, керівник Ірина Литвин

Заснована у 1996 році. Школа працює за різноманітними методиками. У ній навчаються діти віком від 4 до 13 років. Крім підручників, на уроках використовують аудіо та відеоматеріали. Заняття відбуваються в ігровій формі, тому діти навчаються із задоволенням.

Як результат – засвоєння іноземної мови з мінімальними зусиллями.

Колективи для дорослих

 • Народний ансамбль танцю «Мрія»
 • Танцювальний клуб «Еліта-Фортуна», керівник Тетяна Сивик
 • Народний камерний хор «Оріяна», керівник Любов Зайдель
 • Народний театр «Під мостом», керівник Валерій Москаленко
 • Молодіжний історичний клуб «Сівітас», керівник Роман Бессараб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі