
14:50, 12 травня 2024 р.
Надійне джерело
На напівмарафоні у Львові зібрали два мільйони гривень

Протягом дводенного напівмарафону “Не зупиняйся”, що відбувся цими вихідними у Львові, вдалося зібрати 2 млн грн. Всі ці кошти організатори передають на реабілітацію українців, які постраждали від війни.
Як повідомляє пре-слудба Львівської міськох ради, найважливіший забіг очолили пацієнти центру Unbroken.

Цього разу участь у напівмарафоні взяли понад три тисячі учасників з усієї країни.
Читайте також: У Львові збудували Центр протезування та ортезування міжнародного рівня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
18:15, 20 червня
18:15, 20 червня