
13:45, 12 травня 2024 р.
Надійне джерело
На Львівщині у лісі загинув чоловік

На Львівщині 59-річний чоловік загинув під час зрізання гілок у лісі.
Про це повідомляє LVIV.MEDIA з посиланням на інформацію з правоохоронних органів.
Трагічний випадок трапився вчора близько п’ятої вечора у Самбірському районі. 59-річний місцевий мешканець зрізав гілля у лісі, коли на нього раптово впало дерево. Чоловік помер на місці події.
Читайте також: У Львові рейсовий автобус наїхав на 28-річну жінку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
18:15, 20 червня
12:38, 22 червня
18:15, 20 червня
11:28, 18 червня
18:15, 20 червня