• Головна
  • На Львівщині ветерани та члени їх сімей можуть отримати до 400 тисяч гривень гранту на започаткування бізнесу
17:53, 18 квітня

На Львівщині ветерани та члени їх сімей можуть отримати до 400 тисяч гривень гранту на започаткування бізнесу

На Львівщині ветерани та члени їх сімей можуть отримати до 400 тисяч гривень гранту на започаткування бізнесу

Представництво німецької організації «Німецьке об`єднання народних університетів» (DVV International) оголосило конкурс для  ветеранів та членів їхніх сімей. Розмір гранту, що надають в межах програми – до 400 000 грн.

Згідно з умовами конкурсу, учасниками повинні бути громадянами України (ветерани/ветеранки або члени їх сімей) віком від 18 років, які мали досвід бізнесу або готові розпочати свій власний малий бізнес та мають відповідні підтверджувальні документи:

  • учасника бойових дій;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • члена сімей ветеранів/ветеранок війни

Важливо: Під членами сім’ї маються на увазі дружина, чоловік або дитина учасника/учасниці бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 7 квітня 2024 року,тобто, є сином, донькою, дружиною або чоловіком, що ведуть одне спільне домогосподарство. 

«Гранти на створення власного бізнесу, зокрема в агросфері допомагають ветеранам інтегруватися в суспільство, забезпечуючи їхню участь у економічному розвитку регіону. Вони мають можливість стати активними учасниками господарського процесу, сприяючи створенню нових робочих місць та підвищенню рівня життя у своїй громаді», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Від однієї особи або родини приймається тільки одна заявка. Перевага у конкурсі надається особам, які не отримували грантову підтримку протягом останніх 3 років на бізнес, що подається. Важливою умовою є готовність відкриття ФОП або іншої юридичної особи після оприлюднення результатів конкурсу протягом 7 робочих днів. Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку за посиланням: http://surl.li/slmcz

Після заповнення заявки, кожен учасник, який відповідає умовам конкурсу, отримає аплікаційний пакет документів для заповнення, а саме: шаблон бізнес-плану, таблиці для розрахунків, інструкцію  з поясненнями щодо здійснення закупівель у межах конкурсу.

Заповнений аплікаційний пакет документів необхідно надіслати до 26 квітня 2024 року включно на електронну адресу: [email protected]).

Детально про грантовий конкурс: http://surl.li/smnct

Читайте також: Укрексімбанк продав останні борги Львівського автобусного заводу: серед них монастир кармелітів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львівщина #ветерани #гранти #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
40,03
40,13
EUR
43,45
43,53
PLN
10,13
10,19
Оголошення
live comments feed...