
11:08, 25 грудня 2023 р.
Надійне джерело
Сьогодні у Львові відбудуться різдвяні обіди для потребуючих

25 грудня спільнота святого Егідія проведе різдвяні обіди у Львові. За святкові столи запросили 250 бідних та бездомних.
Під час обідів роздаватимуть подарунки та колядуватимуть. Вперше це відбудеться синхронно з 70-ма країнами світу, де спільнота проводить такі різдвяні зустрічі. Про це повідомили у ЛМР.
25 грудня за святковими столами спільноти святого Егідія зберуться сотні людей: літні, бездомні, малозабезпечені сім’ї, переселенці, люди з інвалідністю.
«Різдво не вкрасти. Для найбідніших українців і цього року Спільнота святого Егідія готує Різдво. У прекрасних залах з думкою про безпеку. Щоб кожна людина відчула надію на те, що світло перемагає темряву», - говорить Юрій Ліфансе, голова спільноти святого Егідія в Україні.
«Різдво – це час єднання. Спільноті у Львові вже понад 20 років. На різдвяний обід ми запрошуємо своїх давніх друзів – бездомних і потребуючих міста Львова, яким роздаємо їжу щотижня. Волонтерами будуть переселенці, яких прийняло наше місто», – говорить Іванна Синицька, координаторка львівської Спільноти.
Також Спільнота у Львові привітає з Різдвом 320 літніх людей у геріатричному пансіонаті і організує свято для 80 дітей переселенців.
Такі різдвяні обіди пройдуть ще у Києві та Івано-Франківську. Загалом у різдвяних подіях спільноти святого Егідія в Україні візьме участь більше 2000 потребуючих.
Читайте також: Погода у Львові на тиждень: тепло, волого та з дощами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:20, 25 червня
20:07, 6 липня
22:00, 29 червня
14:25, 2 липня
live comments feed...
Коментарі